sobota, 22 lutego 2014

Wieczór na Obcasach!


Cześć :)

Kochani w tamtym roku z okazji Dnia Kobiet Restauracja Bella Rosa w Strzyżowie zorganizowała wspaniały Magiczny Wieczór Kobiet relacje z tej imprezy możecie przeczytać tutaj. W tym roku również organizują taką samą imprezę 8 marca 2014( sobota) pod hasłem Wieczór na Obcasach! 
Właśnie kilka dni temu odebrałam zaproszenie na tą imprezę i mam nadzieję że wraz z moimi przyjaciółkami będę się świetnie bawić i skorzystam z wielu wspaniałych rzeczy jak np makijaż czy stylizacja paznokci:)


A tak wyglądają zaproszenia:


Moje Drogie jeśli tylko mieszkacie w okolicy bardzo gorąco zachęcam do odebrania zaproszenia i udania się na ten pełen atrakcji wieczór.
Zaproszenia można odebrać w Restauracji Bella Rosa w Strzyżowie albo u partnerów imprezy więcej na ten temat znajdziecie na stronie internetowej restauracji czyli tutaj.
Zaproszenie jest dla dwóch osób dlatego można ze sobą zabrać również przyjaciółkę:)

Atrakcje jakie czekają na Panie to: prezentacje kosmetyków, biżuterii, bielizny, konsultacje z ekspertami, pokaz fryzjerski, stylizacja paznokci, nagrody i upominki oraz wiele innych.Jeszcze raz zachęcam do odebrania zaproszenia i wzięcia udziału w imprezie a napewno się tam spotkamy :) To świetny pomysł na spędzenie Naszego Święta z przyjaciółką.

Pozdrawiam
FashionBi:*

2 komentarze:

  1. Hi dear!! Good morning :)
    I really like your blog and the style i see on it!!
    Come to see mine, and my new post "She loves you"
    http://peaceinmyshoes.blogspot.com.es/

    OdpowiedzUsuń