wtorek, 13 października 2015

Blogerski Zlot Podkarpackich Czarownic 10.10 2015r.

Hello :)

Kochani w minioną sobotę 10 października 2015r. miałam okazję uczestniczyć w Blogerskim Zlocie Czarownic. Tak dokładnie w Zlocie Czarownic! ;-)
czyli innymi słowy mówiąc w spotkaniu blogerskim, które odbyło się w klimatycznej  Restauracji Kamienica w Łańcucie. Było pełno Kobiet i oczywiście dużo plotek i spraw kobiecych... :)

Dziękuję wspaniałym Kobietkom Kasi i Asi  naszym Organizatorkom za zaproszenie na spotkanie i możliwość spędzenia czasu w przesympatycznym gronie :-* z Wami moje drogie tego typu spotkania zawsze są wspaniałe ;-)


W spotkaniu wzięło udział 15 wspaniałych Kobiet:

1. Magda http://immenseness.blogspot.com/
2. Gabi http://cosmetic-addiction.blogspot.com/
3. Kasia http://szminko-mania.blogspot.com/
4. Kornelia http://dziewczynazjasla.blogspot.com/
5. Bożena http://milusinka12.blogspot.com/
6. Asia http://asistylee.blogspot.com/
7. Paulina http://making-myself-beauty.blogspot.com/
8. Aldona http://klucz-do-duszy-kobiety.blogspot.com/
9. Asia http://joannaa-lifestyle.blogspot.com/
10. Karolina http://nicenailsbykarola.blogspot.com/
11. Mariola http://zmalowanalala.blogspot.com/
12. Kasia http://pytu-pytu.blogspot.com/
13. ja i nasze dwie Organizatorki :)Czas upływał na w przyjemnej atmosferze. Praktycznie wszystkie się już znamy więc rozmawiałyśmy bardzo swobodnie. Oczywiście ploteczki ze świata mody i urody a także dobre rady były na pierwszym miejscu :) Było również pyszne jedzonko: pizza, sałatki i coś słodkiego :-)

Pierwszym etapem spotkania była aukcja na rzecz chorego Tomasza Depciucha. Wszystkie postarałyśmy się jak tylko mogłyśmy i zebrałyśmy kwotę 921 zł :) Niestety Asia musiała opuścić nas dużo wcześniej, ale mam nadzieję że następnym razem będziemy miały okazję odbić sobie ten czas :)


Gościem naszego spotkania była Pani Regina, która reprezentowała firmę Oriflame. Pani Regina opowiedziała nam o polityce firmy i o nowościach z nowego katalogu firmy, które później również nam pokazała. Mogłyśmy na własnej skórze zapoznać się z nowościami firmy Oriflame. Pani Regina przekazała nam również kilka produktów do naszej aukcji, którą ponownie wznowiłyśmy jak również upominki, które bardzo się nam spodobały, i za które dziękuję :)


Po spotkaniu z Panią Reginą Kasia i Kornelia rozdały nam upominki. Zachwytom nie było końca. Nadeszła również pora na wspólne zdjęcia dzięki akcesoriom od Pink Drink nasza sesja była jeszcze zabawniejsza i ciekawa. Dziękuję Wam Wszystkim moje Drogie za wspólnie spędzony czas w świetnej atmosferze, za wspólne rozmowy. Nasze spotkania są rewelacyjną odskocznią od codzienności :) Dziękuję w sposób szczególny Kasi i Asi za zaproszenie jesteście wspaniałe Dziewczynki, bardzo ciężko się napracowałyście przygotowując to spotkanie ale możecie być pewne, że było fantastycznie. Dziękuję również sponsorom za wspaniałe upominki, będzie co testować i opisywać.W kolejnym poście dowiecie się wszystkiego o upominkach ze spotkania :)
Buziaki

Fash :-*


11 komentarzy:

 1. Tak sobie oglądam te zdjęcia i tak mi szkoda, że opuściłam tą sesje :( ale co poradzić :) Jeszcze nie raz się spotkamy! :* Ciumki Kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że spotkanie się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjna fotorelacja:)
  Bo Polki najpiękniejsze są:)
  Obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 4. ale zazdroszczę u nas w poznaniu już dawno nic takiego nie było :(
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna sobota :* Oby więcej takich spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie że znów mogłyśmy się zobaczyć :-*

  OdpowiedzUsuń