czwartek, 12 maja 2016

Naturalna sól z morza adriatyckiego od KOSMEDSą takie dni w życiu kobiety, kiedy chcę odpocząć od codziennej pracy i zgiełku, od wszelakich problemów. Takie dni zdarzają się może raz może dwa razy w tygodniu, kiedy potrzebujemy wyciszenia i spokoju. To dni zarezerwowane na relax w domowym zaciszu tzw. "domowe SPA", kiedy to chcemy zadbać o swoje ciało jak również nieco rozpieścić nasze zmysły. Wtedy to nakładamy na siebie przeróżne maski, balsamy itp. Jednym z kosmetyków tego typu jest właśnie sól do kąpieli...

a dokładniej Sól Morska z Morza Adriatyckiego  firmy KOSMED. Firma oferuje również inne produkty do pielęgnacji ciała. Sól umieszczona została w foliowym woreczku z kolei ten woreczek w bardzo oryginalnym i prostym bawełnianym. Pojemność takiego woreczka to 500g czyli jest to jakieś 4 do 5 kąpieli. Po wsypaniu soli do wanny wypełnionej ciepła wodą produkt rozpuszcza się i uwalnia wszelkie przydatne dla ciała i zmysłów substancje naturalne. 

Sól pozyskiwana jest z wód morza adriatyckiego, zawiera w sobie minerały i mikroelementy co bardzo korzystnie wpływa nie tylko na skórę ale i na zdrowie. Jej głównymi składnikami są jod, magnez, sód i brom, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Sól po wrzuceniu do wody jest niewidoczna. Po zastosowaniu skóra jest odprężona i ukojona. Produkt idealnie nadaje się do domowych zabiegów SPA. 


Cena Soli Adriatyckiej za kg wynosi 26 zł .


Jakie sole należą do Waszych ulubionych?
Jakich produktów najczęściej używacie podczas domowego SPA??
Czekam na wasze sugestie.

Pozdrawiam

Fash :-*
2 komentarze: