środa, 8 stycznia 2014

Fitomed, żel do mycia twarzy.

Witajcie Kochani po dłuższej świątecznej przerwie!:)
Dzisiaj zrecenzuję Wam ziołowy żel do mycia twarzy, który otrzymałam w ramach współpracy z firmą Fitomed.


Słowo od producenta: 
Doskonałe własciwości myjące żelu zapewniają saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Żel posiada odczyn lekkokwaśny i nie zawiera mydeł alkalicznych, które zbytnio odtłuszczają skórę, uszkadzając powłokę ochronną. Naruszenie warstwy ochronnej daje podłoże do podrażnień i uwrażliwienia skóry. W celu zapewnienia właściwego oczyszczenia żel zawiera wyciąg z ziół: prawoślazu, owsa, lipy, nostrzyka o działaniu osłaniającym, nawilżającym i łagodzącym.
Moja opinia: 

To mój strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o żel do mycia twarzy! Mam suchą skórę z tendencją do naczynek i muszę jak najlepiej o nią dbać aby jej niczym nie podrażniać. Żel ten doskonale ją oczyszcza i wcale nie podrażnia, gdyż zawiera ziołowe składniki, które nie tylko oczyszczają, nie podrażniają ale i koją moją skórę. Przez dłuższy czas nie wierzyłam, że ziołowe kosmetyki mogą naturalnymi składnikami coś zdziałać a na dodatek zawsze brzydko pachniały. Ale przekonałam się, że mogą ślicznie i delikatnie pachnieć i posiadać wymarzone działanie czego dowodem jest właśnie ten żel:) Żel ma kolor miodowy a jego konsystenacja jest typowa dla żeli. Pięknie pachnie ziołami. Po zastosowaniu skóra jest bardzo dobrze oczyszczona, a gdy mleczko nie poradzi sobie ze zmyciem kanawałowego makijażu ten żel napewno go zmyje;) Skóra jest nawilżona a co najważniejsze nie jest podrażniona, szczególnie zalecam osobom z wrażliwą i suchą skórą a także naczynkową. Kolejną zaletą żelu jest to, że nadmiernie się nie pieni tylko delikatnie przez co szybko i łatwiej jest go zmyć z twarzy. Dzięki Fitomed przekonałam się do stosowania ziołowych kosmetyków:)Plusy: 

- piękny, delikatny ziołowy zapach,

- delikatnie się pieni,
- łatwo i szybko zmywa się z twarzy,
- skóra jest oczyszczona, nawilżona,
- nie podrażnia,
- opakowanie estetyczne i praktyczne,
- idealny dla osób z wrażliwą, suchą i naczynkową skórą.Fakt iż kosmetyk otrzymałam za darmo nie wpłynął na moją opinię.

Stosowałyście już ten żel?
Co o nim sądzicie?

Produkt zawiera 200ml.

Pozdrawiam FashionBi:*3 komentarze:

  1. Ja mam wersję do cery tłustej - świetnie się u mnie sprawdza :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fitomed ma naprawdę bardzo dobre kosmetyki:)

      Usuń