piątek, 28 czerwca 2013

Podwójne cienie Fashion Trendy od Quiz Cosmetics

Witajcie!
Nareszcie wyszło upragnione słońce:) dość już mam tego deszczu i zimna. Dużo przyjemniej w piękne słoneczne dni chce się robić różne makijaże, bo właśnie dzisiaj będzie na temat produktu do makijażu jakim są cienie do powiek Fashion Trendy Nr 56. Te które zaprezentuję Wam poniżej otrzymałam w ramach współpracy od firmy Quiz Cosmetics. Poprzednio opisywałam puder w kamieniu także z tej firmy, recenzje możecie przeczytać tutaj.
 A oto i cienie....


Moja opinia:
Gdy je poraz pierwszy zobaczyłam po otworzeniu paczuszki bardzo się ucieszyłam, bo kto jak kto ale ja uwielbiam takie soczyste i mocne kolorki;) Cienie są oddzielone od siebie co sprawia, że przy używaniu jednego z nich nie osypuje on tego drugiego i kolorki się nie mieszają. Stosując cienie na sucho trzeba niestety nałożyc kilka warstw na powieki aby uzyskać porządany kolor, natomiast nakładając je na mokro wystarczy dwie warstwy i kolorek jest identyczny jak w opakowaniu. Nieco drażliwa kwestia każdych cieni to osypywanie się ich, a jak wszystkie dobrze wiemy to naprawdę uciążliwe gdy trzeba ciągle poprawiać i korygować osypujące się drobinki cieni podczas malowania. Cienie nakładane na mokro nie osypują się tak bardzo jak te nakładane na sucho i tak jest właśnie w przypadku tych cieni. Bardzo spodobało mi sie w nich to, że nie " rolują sie" na powiece, kiedy makijaż nosimy długo, nawet do wieczora wytrzymują w nienaruszonym stanie. Co do opakowania to jest proste, klasyczne i bardzo wygodne w użyciu. Cienie są niewielkie więc zmieszczą się w każdej nawet najmniejszej torebeczce. Kolorki idealne na wiosnę i lato, bardzo elektryzujące. Pasują do wielu stylizacji, do czerni jak i do pasteli. Idealne na wakacyjną imprezę.


Poniżej przedstawiam makijaż, w którym użyłam powyżej opisanych cieni. Górną powiekę podkreśliłam żółtym cieniem, który wyróżnia się na tle czerni, natomiast na dolną powiekę nałożyłam cień zielony.
Fakt iż produkt otrzymałam za darmo nie wpłynął na moją opinię.
A Wy jakich cieni używacie w letnie, wakacyjne dni?
Czy też lubicie mocne i zdecydowane kolorki?
Pozdrawiam
FashionBi:* 

4 komentarze: